Nastavit jako výchozí stránku (HomePage) Uložit mezi oblíbené stránky (Favorites)

novinky
články
výživa
choreografie
hudba
odkazy
 
Google
pagerank
3D FITNESS Smart Fitness Academy Praha Daniel Muller FACE CZECH ACADEMY


uživatelské jméno
heslo

zapomněli
jste heslo?
články
21. červenec 2005
diskuze (1)

Pilates

...Jejich zvládnutí není tak jednoduché jak se na první pohled zdá, neboť dokonalá souhra všech následně uvedených pravidel trvá několik měsíců až let. Proto studium „PILATES“ techniky na profesionální úrovni není možné za pár víkendů či za jeden den...
Autor: Daniel Müller
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 11757
3. červenec 2005
diskuze

Body Mind

... novodobějších forem západního světa vycházející z východní filozofie můžeme vybrat a zařadit do skupiny „BODY MIND“ následné aktivity jako jsou „PILATES“, FELDENKRAIS METHOD“ nebo „ALEXANDERN TECHNIQUE“...
Autor: Daniel Müller
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 10278
14. červen 2005
diskuze

BOSU - jak na něj

...Toto dynamické cvičební nářadí přidá prvek mnohostrannosti k širokému okruhu činností: aerobiní či silový trénink, atletické a sportovní posilování, cvičení zaměřené na stabilizační svaly nebo cvičení mind & body...
Autor: K.
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 22380
5. červen 2005
diskuze
Tisk

Ohlédnutí za první částí Face tour


Od ledna do května letošního roku měli všichni příznivci aerobiku z řad instruktorů i cvičící veřejnosti příležitost vidět aerobik (ale i jiné formy cvičení) na nejvyšší profesionální úrovni a seznámit se s největšími jmény světového aerobiku i domácí špičkou.

FACE – mezinárodní organizace aerobiku a fitness – pořádala víkendovou tour v různých městech České i Slovenské republiky, během které jste mohli zažít to nejkvalitnější, co současný světový aerobik znamená:

V lednu se Plzni představil řecký prezentér, v současnosti působící jako hlavní lektor největší německé asociace aerobiku IFAA, DIMITRIS KOUTRAS.

V únoru v Ostravě zářil charizmatický JULIO PAPI, španělský prezentér vyučující v Itálii, ale rovněž v dalších zemích Evropy, USA a Japonsku.

V březnu roztančil České Budějovice skvělý showman, ale i pedagog MARC-OLIVER KLUIKE a v Trnavu další tanečník, specialista na funk a MTV dance style, TOM WOLL.

Dubnová FACE tour byla součástí největší akce aerobiku a tance, která se v naší republice uskutečnila - Nike Dance Convention v T-Mobile aréně v Praze.

V květnu se první část FACE uzavřela v Olomouci, kde své poznatky z oblasti posilování a fyzioterapie předával italský lektor BORIS BAZZANI.

Na všech akcích jste měli možnost zacvičit si i s členy českého FACE teamu, zejména se dvěma hlavními školitelkami FACE vzdělávacího systému LENKOU VELÍNSKOU a KLÁROU BUZKOVOU.

Od září se rozjíždíme znovu, čeká nás Hradec Králové a potom dva velké kongresy - již tradlogo Multitraxičně patří říjen v Brnu, v listopadu se bude konat MULTITRAX FACE kongres v Praze.

Všechny informace o FACE tour, kongresech a školícím systému FACE, který zahrnuje všechny druhy současných forem cvičení (aerobik, dance, step, bodystyling, stretching, overball, bodyball, aqua aerobik, pilates…), indoor cycling, trenérský kurz a další najdete na našich stránkách a na stránkách ww.ifaa.cz
Autor: FACE team
<-- náhled článkučtenost článku: Počet zobrazení: 11067
8. duben 2005
diskuze (2)

Používáte kopírovaná CD?

Žhavé odpovědi na několik pálivých otázek týkajících se nás všech, co předcvičují...
Autor: Prolux TEAM
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 10777
2. duben 2005
diskuze

FACE TOUR v březnu

... A aby ne – Mark Oliver Kluik, který v Budějovicích vedl 2 lekce dance aerobiku, patří mezi absolutní světovou lektorskou špičku. Jeho náročný pracovní program tvoří vystupování na kongresech aerobiku po celé Evropě i v USA a vedení ...
Autor: FACE TEAM
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 11511
22. březen 2005
diskuze

Měli bychom posilovat břišní svalý každý den?

Častou otázkou, kterou můžete ve fitcentru slyšet, či se na ni sami ptáte, je otázka, jak často bychom měli posilovat břišní svaly a jaký počet opakování je optimální.

Autor: K.
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 15973
13. březen 2005
diskuze

Jak na jarní únavu

... dostatek pohybu, strava bohatá na všechny základní složky včetně vitmínů a minerálů, hodně spánku a dobrá nálada by měli zahnat z vašeho těla každý náznak jakékoli únavy. ..
Autor: K.
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 11682
24. únor 2005
diskuze

Ohlédnutí za FACE TOUR tentokrát v Ostravě

... Přestože šlo o hodinu fyzicky velmi náročnou a hodiny ukazovaly už čas oběda, cvičící neztráceli energii a ukázali, že v Ostravě nejen rádi tančí, ale mají také pevné svaly a úžasnou kondici. Energie cvičící neopustila ani při poslední dynamické...
Autor: FACE team
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 10418
21. únor 2005
diskuze

Chřipka vs. nachlazeni

V období chřipkové epidemie se asi každý z nás bojí nákazy jakýmkoli virovým onemocněním. Ne se vším je však nutno hned běžet za lékařem. Víme tedy, kdy už se jedná o chřipku a kdy o jiné virové onemocnění, mající za následek nachlazení
Autor: K.
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 12331
 
Testy
 
BMI test
zip | exe | swf
BMR test
zip | exe | swf
OTF test
zip | exe | swf
HRmax
zip | exe | swf
První stránkaPředchozí stránkaDalší stránkaPoslední stránka
ISSN 1214-2425
Google [X]