Nastavit jako výchozí stránku (HomePage) Uložit mezi oblíbené stránky (Favorites)

novinky
články
výživa
choreografie
hudba
odkazy
 
Google
pagerank
3D FITNESS Smart Fitness Academy Praha Daniel Muller FACE CZECH ACADEMY


uživatelské jméno
heslo

zapomněli
jste heslo?
články
10. únor 2008
diskuze

TOP 10 hudebních titulů

Zajímalo by Vás, které tituly si instruktoři nejvíce kupují, které jsou nejoblíbenější? Nebo naopak si chcete vybrat CD, u kterého budete mít jistotu, že nebude oposlouchané? Připravili jsme pro Vás přehled 10 položek, ...
Autor: K.
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 10803
27. leden 2008
diskuze

Push & Lift - pokračování

Výhody můžeme rozdělit do několika kategorií, a to zejména z pohledu klient, instruktor, sportovní zařízení.
Autor: 3DFitness
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 8382
19. leden 2008
diskuze (2)
Tisk

Push & Lift


Základní informace

Nová tvář skupinového kondičního cvičení vstupuje do českých aerobních sálů a sportovních klubů.

push & lift IIPředstavte si lekci, kde se vám podaří pro vaše klienty specificky s ohledem na každého jednotlivce vytvořit takový program, při kterém se potká intenzivní spalování tuku, nárůst svalové hmoty a vytrvalostní posilování.

A nyní si představte program, kde si každý cvičenec skutečně našel svůj prostor a vy máte téměř stoprocentní jistotu klientova návratu na další lekci.

Z běžného posilování se díky zavádění mnoha nových forem a taktik, jak ošálit svaly, téměř úplně vytratily základní cviky, které tvoří skelet pro optimální posílení a zpevnění všech svalových skupin.

Díky Push & Lift má každý cvičenec několik možností při volbě optimální zátěže či intenzity a vy jako instruktor obrovský prostor ke kreativitě a uplatnění vašich znalostí, které každý klient bezesporu ocení.

Proč

Pokud chceme vidět pozitivní změny ve tvaru našeho těla, ve struktuře svalových skupin, tak musíme svalstvo precizně stimulovat při každé cvičební lekci.

Běžně vidíme na hodinách P-classu, při kruhových trénincích apod., že klienti používají stejnou zátěž či intenzitu, se kterou pak odcvičí stejnou choreografii či cvičební prvky, a je to pro ně i pro vás jako instruktora trochu nudné a bez energie.

Silový trénink funguje na principu svalové adaptace. Zátěž či intenzita, kterou dnes stěží vaši cvičenci zvládli, se jim za tři, čtyři týdny bude zdát jako již příliš snadná. Z toho plyne, že je potřeba intenzitu i variabilitu postupně zvyšovat za účelem optimálního vývoje svalové síly a vytrvalosti.

Stále vyšší nároky našich klientů jsou kladeny na pestrost a zábavu při našich lekcích.

Push & Lift je pre-choreograph workout (cvičení, kde choreografie je předem navržena), což nám naši práci nejen velmi zjednodušuje, ale zejména velmi zpříjemňuje. Nové myšlenky, nové prvky, nové kombinace a nová a zvyšující se spokojenost vašich klientů. To je Push & Lift.push & lift

Proč se stává posilování v poslední době tak populární a získává si svůj pevný prostor ve skupinovém cvičení?

Zvýšení síly. Tento faktor je nezbytný nejen pro atlety či sportovce pro zlepšení osobních rekordů, ale zejména pro běžný, každodenní život. Nakupování, nošení dětí, manipulace s těžkými předměty. V poslední době se používá pojem funkční trénink.

Ochablé svalstvo na pažích, v oblasti břicha či jiných tělesných partiích je běžný strašák našich klientek i klientů. Silový trénink výrazně přispívá ke svalovému vyrýsování.

Vyvážený vzhled. Nikdo z našich klientů si nepřeje být zařazen do kategorie tvaru tělesných proporcí typu „jablko“ či „hruška“.

Efektivnější spalování energie. Je dokázáno, že každý kilogram svalové hmoty navíc spaluje dalších 30-50 kcal za hodinu, 24 hodin denně a sedm dnů v týdnu.

Výzkum rovněž ukazuje, že při silovém tréninku dochází ke zvyšování bazálního metabolismu a to výrazněji, než při jakékoliv formě kardiovaskulárního cvičení.

Autor: 3DFitness
<-- náhled článkučtenost článku: Počet zobrazení: 8631
8. květen 2007
diskuze

26. mezinárodní kongres aerobiku

Ve dnech 21. a 22. dubna proběhl už 26. mezinárodní kongres aerobiku pořádaný mezinárodním vzdělávacím institutem FACE Czech. V tradičním ...
Autor: FACE Team
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 10074
12. leden 2007
diskuze

Cvičíme pro zdraví - aby záda nebolela

...Práce s počítačem je stejně jednostrannou záležitostí jako práce u běžícího pásu, kdo by z nás neznal bolesti zad. „PILATES“ metoda klade důraz na posílení břišních svalů jako opory pro páteř. Správné držení těla vychází ze svalů pánevního dna, ...
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 18469
17. prosinec 2006
diskuze

Děkujeme

Autor: FACE
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 9113
24. listopad 2006
diskuze

THE SHOW MUST GO ON ...

celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 9950
22. říjen 2006
diskuze

Buď fit s ČT 2 a hudba

Pořad Buď Fit s ČT má neustále rostoucí zájem diváků. Díky němu se i ti, kteří nemají možnost cvičit ve fitness centrech, mohou kvalitně protáhnout a zacvičit. Pořad je vysílán každý den kromě pátku a víkendu...
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 18057
8. říjen 2006
diskuze

FACE TOUR – podzim 2006

I přes nádherné počasí posledního zářijového víkendu stovky instruktorů a příznivců aerobiku a body and mind forem cvičení zaplnily sportovní haly v Hradci Králové a v Táboře, aby si zacvičily se členy FACE teamu, seznámily...
Autor: FACE team
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 11462
12. srpen 2006
diskuze

Informace o členství ve FACE CLUBu

Od 1.9.2006 rozjíždí vzdělávací agentura FACE svůj FACE CLUB. Hlavním cílem je Vaše maximální spokojenost s úrovní vzdělávání, kongresů a tour, tak aby jste se na naše akce vždy rádi vraceli....
Autor: FACE Team
celý článek --->čtenost článku: Počet zobrazení: 9563
 
Testy
 
BMI test
zip | exe | swf
BMR test
zip | exe | swf
OTF test
zip | exe | swf
HRmax
zip | exe | swf
První stránkaPředchozí stránkaDalší stránkaPoslední stránka
ISSN 1214-2425
Google [X]