Zdroj: #skip

Ohlédnutí za první částí Face tour

Od ledna do května letošního roku měli všichni příznivci aerobiku z řad instruktorů i cvičící veřejnosti příležitost vidět aerobik (ale i jiné formy cvičení) na nejvyšší profesionální úrovni a seznámit se s největšími jmény světového aerobiku i domácí špičkou.

FACE – mezinárodní organizace aerobiku a fitness – pořádala víkendovou tour v různých městech České i Slovenské republiky, během které jste mohli zažít to nejkvalitnější, co současný světový aerobik znamená:

V lednu se Plzni představil řecký prezentér, v současnosti působící jako hlavní lektor největší německé asociace aerobiku IFAA, DIMITRIS KOUTRAS.

V únoru v Ostravě zářil charizmatický JULIO PAPI, španělský prezentér vyučující v Itálii, ale rovněž v dalších zemích Evropy, USA a Japonsku.

V březnu roztančil České Budějovice skvělý showman, ale i pedagog MARC-OLIVER KLUIKE a v Trnavu další tanečník, specialista na funk a MTV dance style, TOM WOLL.

Dubnová FACE tour byla součástí největší akce aerobiku a tance, která se v naší republice uskutečnila - Nike Dance Convention v T-Mobile aréně v Praze.

V květnu se první část FACE uzavřela v Olomouci, kde své poznatky z oblasti posilování a fyzioterapie předával italský lektor BORIS BAZZANI.

Na všech akcích jste měli možnost zacvičit si i s členy českého FACE teamu, zejména se dvěma hlavními školitelkami FACE vzdělávacího systému LENKOU VELÍNSKOU a KLÁROU BUZKOVOU.

Od září se rozjíždíme znovu, čeká nás Hradec Králové a potom dva velké kongresy - již tradlogo Multitraxičně patří říjen v Brnu, v listopadu se bude konat MULTITRAX FACE kongres v Praze.

Všechny informace o FACE tour, kongresech a školícím systému FACE, který zahrnuje všechny druhy současných forem cvičení (aerobik, dance, step, bodystyling, stretching, overball, bodyball, aqua aerobik, pilates…), indoor cycling, trenérský kurz a další najdete na našich stránkách a na stránkách ww.ifaa.cz


Získáno ze sekce články serveru aerobics.cz verze 0.99/2.00b/2002+0.25 (28.5.2020 16:44:20)