Zdroj: #skip

Nohy v nebi či v pekle?

Noh v heřmánkuMám Vám povídat něco o nohách. Nebudu to přikrašlovat a mohu Vám říct, že když jsem v šatně posilovny a dívám se na nohy všech těch, co svou snahu pěstovat dobrou postavu účtují po každé návštěvě posilovny, hodince na kole, tanečku v rytmu house music či samby, tak se mi chce zakřičet: “Hrůza”!
Nevím, jak bych se cítil, kdyby mě cvičitelka jógy přistihla s popraskanými patami přímo u mého nosu. Mě by přelilo horko už jen tou ostudou, že i přes to, že slavím dobré výsledky v polohách bravurních, tak si nejsem schopen ani zajit na pedikúru.

Dámy a pánové, ruku na srdce. Ono to není tak těžké si ve svém nabitém denním režimu najít alespoň jednou za měsíc čas na dvě hodiny se jít... třeba projít po nebi. Nohy a duše si odpočinou. Možná i k vašemu překvapení ještě víc než na hoďce jógy. Srovnávám nesrovnatelné? Schválně to někdy zkuste. Určitě tam někde ve svém okolí najdete něco, co Brňáci můžou mít kdy se jim to hodí. Nohy v nebi. Relaxaci a pedikúru v jednom.
Pedikúra není jen o kuřím oku, zarostlých nehtech a o tom, co už naše babičky říkávaly. Dnešní pedikúra je spjata s pojmy, jakými jsou wellness, relaxace, pěstování těla.
Že jsem zašel daleko z té posilovny? Ono to je koneckonců pořád o nás. O našem těle, o tom jak se cítíme a jak nás vnímá okolí. Kolik z vás ví, jaké to je, když vás tlačí nehty v botách na spinningu a nebo jak špatně se “skáče a hopsá” do rytmu samby, když vás pálí nohy. To je pak taneček v pekle a ne hodinka jako z Brazílie, viďte? Suchá pedikúra
Dnešní metoda suché pedikúry nejsou skalpely ani žiletky. Vše je založeno na šetrném opracování nehtu a plosky nohy tak, aby to, co si naše tělo udělalo k našemu dobru, tam zůstalo a to, co tam už nepatří, tak aby bylo odebráno. Znít to může všelijak, avšak věřte, že je rozdíl, jestli vaše nohy projdou očistnou kúrou s pomocí frézek a nástrojů suché pedikúry, a mokrou lázní s žiletkami. Suchá pedikúra nenarušuje integritu kůže a tak i ti přecitlivělí se bát nemusí.
A co když k tomu přidáte relaxační masáž nohou, vůni aromatherapie... jak říkám: „Nohy v nebi!

Takže nezapomeňte. Vaše nohy jsou vaší vizitkou, i když máte pocit, že je nikdo nevidí....Vy je potřebujete mít zdravé. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!


Získáno ze sekce články serveru aerobics.cz verze 0.99/2.00b/2002+0.25 (28.9.2020 23:40:55)