Zdroj: #skip

HUDBA – elixír života každé lekce skupinového cvičení

Hudba je rozhodující pracovní nástroj ovlivňující úspěch nebo neúspěch každé lekce. Každý instruktor i cvičenec zná ten pocit, když někomu jde hudba do nohou a pociťuje neodolatelné nutkání hýbat se. Přece jen, když jsou hudba a obsah lekce optimálně vzájemně sladěny, je profesionální instruktor úspěšný. Správná hudba pro optimální zážitek ze cvičení závisí především na dvou faktorech: Za prvé musí být hudba technicky bezvadná, bezchybná (žádné ruchy, dobrý zvuk), na druhé straně musí hudba také ještě odpovídat speciálnímu požadavku daného stylu lekce. A nakonec - hudba se nemá líbit jen instruktorovi, ale také hlavně klientům.

Propojit mnoho těchto faktorů – to je úkolem producentů hudby pro sportovní aktivity. MOVE - YA! i další hudební společnosti si kladou za prioritní cíl poznat požadavky každého jednoho trenéra a optimálně je uspokojit. Hudební společnosti se svou sítí složenou z instruktorů, mezinárodně úspěšných presentérů (např. Marc-Oliver Kluike, Robert Steinbacher), aktivních DJ, hudebních producentů, nahrávacích firem a také díky neustálé komunikaci se zákazníky pracují na tom, aby dodávali co možná nejperfektnější pracovní nástroje pro každou lekci, kurz či školení. Od začátku se hudební splolečnosti vidí jako partneři instruktorů, jejichž přání a potřeby stojí v centru každé nové kompilace.

Požadavky instruktorů aerobiku, které mají být naplněny, jsou převážně následující:

Všechny tyto důležité standardy kvality jsou svědomitě a profesionálně realizovány v repertoáru nyní již snad každého producenta hudby. Pokud si o tom chcete udělat obrázek sami, můžete si poslechnout každé CD v čisté kvalitě zdarma na našich webových stránkách nebo např. na www.3dfitness.cz.


Získáno ze sekce články serveru aerobics.cz verze 0.99/2.00b/2002+0.25 (5.12.2019 23:58:32)