Zdroj: #skip

Beach volejbal, Zumba, In-line brusle… Freestyle Park Modřany naplno spustil sezónu!

Počátkem května se naplno rozběhla sezóna ve Freestyle Parku Modřany. Tento volnočasový areál nabízí aktivní sportovní vyžití pro mladé lidi a rodiny s dětmi a zároveň kvalitní gastronomii v podání zážitkové restaurace Port 62.

Modřany plážový volejbal„Náš volnočasový areál na břehu Vltavy se rozkládá na 20 000 m2 a je součástí oblíbené cyklostezky Podolí – Zbraslav. Tohoto potenciálu jsme využili a letos jsme připravili pestrou, nejen sportovní nabídku, která uspokojí děti, rodiče, mladé lidi, ale klidně i seniory,“ vysvětluje Dana Husková z Freestyle Parku Modřany.

Navíc, součástí areálu je zážitková restaurace Port 62, která v podání několikanásobně oceněného šéfkuchaře Radka Roubíčka nabízí pestrý výběr jídel se zaměřením na staročeskou a českou kuchyni, avšak v moderním kabátě. „Filosofií restaurace je nabízet kvalitní pokrmy připravené vždy z čerstvých a sezónních surovin tak, aby konečná chuť byla vždy vyvážená a přesto překvapivá. Využíváme také typických surovin jako je špenát, chřest, cizrna, černý kořen, medvědí česnek nebo kukuřičnou polentu,“ dodává šéfkuchař Radek Roubíček. V letošní sezóně mohou návštěvníci využít k posezení venkovní zahrádku, stánek s rychlým občerstvením, letní terasu zaměřenou na nabídku jídel z grilu nebo samotný interiér zážitkové restaurace. Navíc, pro letošní sezónu je možnost zapůjčení plně vybavených piknikových košů včetně jídla, nápojů, deky a slunečníku.Modřany TRX

Sportovní nabídka ve Freestyle Parku Modřany

Freestyle Park Modřany rovněž pro letošní sezónu připravil i spoustu víkendových akcí. Nejbližší – Charitativní dětská módní přehlídka s VIP osobnostmi ve prospěch neziskové organizace Armády spásy v ČR se uskuteční v sobotu 28. května od 14 hodin.


Získáno ze sekce články serveru aerobics.cz verze 0.99/2.00b/2002+0.25 (13.7.2020 23:28:43)